15/06/2019: Voorbereiding P2+P3

Laatste aanpassing: 15/06/2019 om 17u30

Zondag 23 juni 2019 om 11u00: Ploegvoorstelling 2019-2020

Vrijdag 19 juli 2019: Training (Testen in groep en individueel)
Zondag 21 juli 2019 om 10u00: Bosloop

Dinsdag 23 juli 2019 om 20u00: Training P2+P3
Donderdag 25 juli 2019 om 20u00: Oefenmatch: ERCH P2 – T. Overijse D3
Donderdag 25 juli 2019 om 20u00: Training P3
Vrijdag 26 juli 2019: Stage P2 Bergen-op-Zoom NL
Zaterdag 27 juli 2019: Oefenmatch P3 of Training P3
Zaterdag 27 juli 2019: Stage P2 Bergen-op-Zoom NL
Zondag 28 juli 2019: Stage P2 Bergen-op-Zoom NL

Dinsdag 30 juli 2019 om 20u00: Training P2+P3
Woensdag 31 juli 2019 om 20u00: Training P3
Donderdag 1 augustus 2019 om 20u00: Oefenmatch K.C.S. Machelen P3 – ERCH P2
Vrijdag 2 augustus 2019 om 20u00: Training P2
Zondag 4 augustus 2019 om 16u00: Beker van Brabant: SC Aarschot – ERCH A
Zondag 4 augustus 2019 om 16u00: Beker van Brabant: VK Holsbeek – ERCH B

Maandag 5 augustus 2019 om 20u00: Training P3
Dinsdag 6 augustus 2019 om 20u00: Training P2
Woensdag 7 augustus 2019 om 20u00: Training P3
Donderdag 8 augustus 2019 om 20u30: Oefenmatch ERCH P2 – KVK Wemmel P3
Vrijdag 9 augustus 2019 om 19u30: BBQ met spelers, echtgenotes en supporters
Zondag 11 augustus 2019 om 16u00: Beker van Brabant: ERCH A – KVC Houtem-Oplinter
Zondag 11 augustus 2019 om 18u00: Beker van Brabant: ERCH B – RWL Sport

Maandag 12 augustus 2019 om 20u00: Training P3
Dinsdag 13 augustus 2019 om 20u00: Training P2
Woensdag 14 augustus om 20u00: Training P3
Woensdag 14 augustus 2019 om 20u00: Oefenmatch Asse Zellik 2002 P2 – ERCH P2
Vrijdag 16 augustus 2019 om 20u00: Training P2 + Ploegfoto
Zaterdag 17 augustus 2019 om 20u00: Oefenmatch ERCH P3 – T. Overijse Beloften
Zondag 18 augustus 2019 om 16u00: Beker van Brabant: RD Zoutleeuw – ERCH A
Zondag 18 augustus 2019 om 16u00: Beker van Brabant: R. Wezemaal B – ERCH B

Maandag 19 augustus 2019 om 20u00: Training P3
Dinsdag 20 augustus 2019 om 20u00: Training P2
Woensdag 21 augustus 2019 om 20u00: Oefenmatch ERCH P2 – K.V. Tervuren-Duisburg P1
Donderdag 22 augustus 2019 om 20u00: Oefenmatch ERCH P3 – VC Bertem-Leefdaal P3
Vrijdag 23 augustus 2019 om 20u00: Training P2
Zondag 25 augustus 2019 om 16u00: Beker van Brabant: ERCH A – SNA Keiberg
Zondag 25 augustus 2019 om 16u00: Beker van Brabant: ERCH B – Sp. Roosbeek

Maandag 26 augustus 2019 om 20u00: Oefenmatch ERCH P2 – K.LIERSE SK Beloften
Maandag 26 augustus 2019 om 20u00: Training P3
Woensdag 28 augustus 2019 om 20u00: Training P3
Donderdag 29 augustus 2019 om 20u00: Training P2
Vrijdag 30 augustus 2019 om 20u00: Training P2
Zondag 31 augustus 2019 om 20u00 (competitie): ERCH B – St. Haasrode
Zondag 1 september 2019 om 15u00 (competitie): L. Teralfene – ERCH A

Maandag 2 september om 20u00: Training P3
Dinsdag 3 september 2019 om 20u00: Training P2
Woensdag 4 september om 20u00: Training P3
Donderdag 5 september 2019 om 20u00: Training P2
Vrijdag 6 september 2019 om 20u00: Training P2
Zondag 8 september 2019 om 15u00 (competitie): ERCH A – BOKA United
Zondag 8 september 2019 om 15u00 (competitie): Sp. Erps-Kwerps – ERCH B