1ste Ploeg B (P3)

;”>

 

T1: Eddy Abeloos
Afgevaardigden: Rony Vandenput

De eerste ploeg B van ERC Hoeilaart speelt in 3de provinciale B van Brabant. Klik hier voor de kalender.

Kern P3 2018-2019 (o.v.)

Staf
 Eddy Abeloos (T1) Rony Vandenput (Afgev.)
Doelmannen
Jarne Aché Robin Deryckere Maxime Dethier
Verdedigers
Demba Bathilly Mathias Campens Mathias Kint Sam Vandiest
Dylan Pringier Mattis Philips Jonas De Veen  
Middenvelders
Cedric De Keyser Basile Bolline Arno Velle Tomas Vanderhoeven
Kiefer De Turck Cedric Dekeyser Tobias Stadler Arno Van Impe
Tom Raemdonck      
Aanvallers
Shayker Hamed Arne Vanderlinden Niel Soetaert  

Kalender derde provinciale B 2018-2019
1/09/2018 19:00 ERC.HOEILAART B  –  TEMPO OVERIJSE B
9/09/2018 15:00 KFC.BAAL  –  ERC.HOEILAART B
16/09/2018 15:00 VK.BERG-OP  –  ERC.HOEILAART B
22/09/2018 19:00 ERC.HOEILAART B  –  HO.BIERBEEK B
29/09/2018 20:00 KV.TREMELO  –  ERC.HOEILAART B
6/10/2018 19:00 ERC.HOEILAART B  –  FC.MOORSEL
13/10/2018 20:00 GR.VOSSEM A  –  ERC.HOEILAART B
20/10/2018 19:00 ERC.HOEILAART B  –  SP.ERPS-KWERPS
28/10/2018 15:00 FC.TILDONK  –  ERC.HOEILAART B
3/11/2018 19:00 ERC.HOEILAART B  –  ST. MEERBEEK
10/11/2018 19:30 KVC.KESSEL-LO 2000  –  ERC.HOEILAART B
17/11/2018 19:00 ERC.HOEILAART B  –  SMS.LUBBEEK A
25/11/2018 15:00 EENDR.EIZER  –  ERC.HOEILAART B
1/12/2018 19:00 ERC.HOEILAART B  –  U.LOVENJOEL A
9/12/2018 15:00 KDN.UNITED  –  ERC.HOEILAART B
15/12/2018 18:30 TEMPO OVERIJSE B  –  ERC.HOEILAART B
5/01/2019 19:00 ERC.HOEILAART B  –  KFC.BAAL
12/01/2019 19:00 ERC.HOEILAART B  –  VK.BERG-OP
20/01/2019 15:00 HO.BIERBEEK B  –  ERC.HOEILAART B
26/01/2019 19:00 ERC.HOEILAART B  –  KV.TREMELO
3/02/2019 15:00 FC.MOORSEL  –  ERC.HOEILAART B
9/02/2019 19:00 ERC.HOEILAART B  –  GR.VOSSEM A
17/02/2019 15:00 SP.ERPS-KWERPS  –  ERC.HOEILAART B
23/02/2019 19:00 ERC.HOEILAART B  –  FC.TILDONK
17/03/2019 15:00 ST. MEERBEEK  –  ERC.HOEILAART B
23/03/2019 19:00 ERC.HOEILAART B  –  KVC.KESSEL-LO 2000
30/03/2019 19:30 SMS.LUBBEEK A  –  ERC.HOEILAART B
6/04/2019 19:00 ERC.HOEILAART B  –  EENDR.EIZER
28/04/2019 15:00 U.LOVENJOEL A  –  ERC.HOEILAART B
5/05/2019 15:00 ERC.HOEILAART B  –  KDN.UNITED

 

Voorbereiding ERCH B:

  • 18/07/2018 om 19.00 uur: eerste training
  • 01/08/2018 om 20.00 uur: ERCH B – Gr. Vossem (Derden Time Beker)
  • 11/08/2018 om 20.00 uur: ERCH B – KVW Zaventem beloften (Derden Time Beker)
  • 18/08/2018 om 19.30 uur: VC Bertem-Leefdaal B – ERCH B (Derden Time Beker)
  • 21/08/2018 om XX.XX uur: Ways Genappe – ERCH B