1ste Ploeg A (P1)

 

T1: Miguel Capilla
T2: Olivier Ambroise en Cedric Demaerschalk
Kine/Physical coach: Cedric Demaerschalk
Afgevaardigde: Marc Dekelver

Trainingen: elke dinsdag en donderdag vanaf 20.00 uur.

De eerste ploeg van ERC Hoeilaart speelt in 1ste provinciale Brabant. Klik hier voor de kalender. De wedstrijdverslagen vind je op onze Nieuws pagina.

Kern 2018-2019

Staf
Miguel Capilla (T1) Olivier Ambroise (T2) Cedric Demaerschalk (Kiné) Marc Dekelver (Afgev.)
Doelmannen
98. Bjarne Vandervoort 1. Christian Mwaso
Verdedigers
2. Eliel Litu 18. Maxime Hasevoet 7. Yvan Suarez Barrio 4. Paolo Omonga
3. Antoine Dohogne 17. Kylian Lénaers 5. David Corbino 21. Mathias Kint
Middenvelders
6. Manuel Marques Tereso 8. Dylan Vandiest 15. Arnaud Beaunom 13. Emmanuel Kanyinda
12. Denis Wenin 14. Jonathan Selemani 10. Diogo Inacio Ribeiro 23. Ronny Bukasa
24. Tom Raemdonck
Aanvallers
19. Adaon Kalala 11. Nathan Goffart 9. José Salumu 18. Ruben Vandenput
20. Sébastien Pirotte

2/09/2018 15:00 KVC.STERREBEEK – ERC.HOEILAART A
9/09/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – HO.VELTEM A
16/09/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – HO.BIERBEEK A
23/09/2018 15:00 KSC.GRIMBERGEN – ERC.HOEILAART A
30/09/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – FC.MELSBROEK A
6/10/2018 20:00 OHR.HULDENBERG A – ERC.HOEILAART A
14/10/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – SC.AARSCHOT A
20/10/2018 19:30 KFC.DIEST – ERC.HOEILAART A
28/10/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – KV.TERVUREN-DUISBURG A
4/11/2018 15:00 KFC.RHODIENNE-DE HOEK A – ERC.HOEILAART A
11/11/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – KFC.HERENT A
18/11/2018 15:00 FC.BORGHT-HUMBEEK A – ERC.HOEILAART A
25/11/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – VC.BERTEM-LEEFDAAL A
2/12/2018 15:00 VK.LIEDEKERKE A – ERC.HOEILAART A
9/12/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – VK.LINDEN A
16/12/2018 15:00 ERC.HOEILAART A – KVC.STERREBEEK
6/01/2019 15:00 HO.VELTEM A – ERC.HOEILAART A
12/01/2019 20:00 HO.BIERBEEK A – ERC.HOEILAART A
20/01/2019 15:00 ERC.HOEILAART A – KSC.GRIMBERGEN
26/01/2019 19:30 FC.MELSBROEK A – ERC.HOEILAART A
3/02/2019 15:00 ERC.HOEILAART A – OHR.HULDENBERG A
10/02/2019 15:00 SC.AARSCHOT A – ERC.HOEILAART A
17/02/2019 15:00 ERC.HOEILAART A – KFC.DIEST
24/02/2019 14:30 KV.TERVUREN-DUISBURG A – ERC.HOEILAART A
17/03/2019 15:00 ERC.HOEILAART A – KFC.RHODIENNE-DE HOEK A
23/03/2019 19:30 KFC.HERENT A – ERC.HOEILAART A
31/03/2019 15:00 ERC.HOEILAART A – FC.BORGHT-HUMBEEK A
7/04/2019 15:00 VC.BERTEM-LEEFDAAL A – ERC.HOEILAART A
28/04/2019 15:00 ERC.HOEILAART A – VK.LIEDEKERKE A
5/05/2019 15:00 VK.LINDEN A – ERC.HOEILAART A

 

lack