U9 (°2009)

Trainers:

  • U9A – Niv. 2: Kevin Van Crombrugge
  • U9B – Niv. 1: Dalil El Amarti

Afgevaardigden:

  • U9A: Frédéric Nagels
  • U9B: VACANT

Trainingen:

  • U9A: maandag van 17.30 tot 18.30 en woensdag van 17.30 tot 19.00 (1ste training 23/08/2017)
  • U9B: maandag en donderdag van 18.00 tot 19.00 uur (1ste training 21/08/2017)

Thuismatchen:

  • U9A: zaterdag om 13.00 uur op KUNST D
  • U9B: zaterdag om 13.00 uur op KUNST C

Afdelingen:

  • U9A: U9 Regionaal (9F1)
  • U9B: U9 Regionaal (9Q1)

Kalenders (onder voorbehoud):

U9A:

9/09/2017 11:00 KVC.STERREBEEK B NIV.2 ERC.HOEILAART A NIV.2
23/09/2017 9:30 GR.VOSSEM NIV.2 ERC.HOEILAART A NIV.2
30/09/2017 13:00 ERC.HOEILAART A NIV.2 OHR.HULDENBERG B NIV.2
7/10/2017 13:00 FC.KORTENBERG MEERBEEK UTD C NIV.2 ERC.HOEILAART A NIV.2
14/10/2017 11:15 OHR.HULDENBERG D ERC.HOEILAART A NIV.2
21/10/2017 13:00 ERC.HOEILAART A NIV.2 OUD-HEVERLEE LEUVEN F NIV.2
28/10/2017 13:00 ERC.HOEILAART A NIV.2 KVC.STERREBEEK B NIV.2
11/11/2017 13:00 ERC.HOEILAART A NIV.2 GR.VOSSEM NIV.2
18/11/2017 9:30 OHR.HULDENBERG B NIV.2 ERC.HOEILAART A NIV.2
25/11/2017 13:00 ERC.HOEILAART A NIV.2 FC.KORTENBERG MEERBEEK UTD C NIV.2
2/12/2017 13:00 ERC.HOEILAART A NIV.2 OHR.HULDENBERG D
9/12/2017 11:15 OUD-HEVERLEE LEUVEN F NIV.2 ERC.HOEILAART A NIV.2

 

U9B:

9-9-2017 13:00 ERC.Hoeilaart B SK.Pepingen-Halle F
16-9-2017 13:00 OHR.Huldenberg C ERC.Hoeilaart B
23-9-2017 13:00 ERC.Hoeilaart B KFC.Wezembeek
30-9-2017 13:00 FC.Kortenberg Meerbeek Utd D ERC.Hoeilaart B
7-10-2017 13:00 ERC.Hoeilaart B K.Eur.90 Kraainem B
14-10-2017 13:00 ERC.Hoeilaart B KFC.Rhodienne-De Hoek C
21-10-2017 11:00 FC.Moorsel A ERC.Hoeilaart B
28-10-2017 09:30 SK.Pepingen-Halle F ERC.Hoeilaart B
4-11-2017 13:00 ERC.Hoeilaart B OHR.Huldenberg C
11-11-2017 10:00 KFC.Wezembeek ERC.Hoeilaart B
18-11-2017 13:00 ERC.Hoeilaart B FC.Kortenberg Meerbeek Utd D
25-11-2017 09:30 K.Eur.90 Kraainem B ERC.Hoeilaart B
3-12-2017 11:15 KFC.Rhodienne-De Hoek C ERC.Hoeilaart B
9-12-2017 13:00 ERC.Hoeilaart B FC.Moorsel A