U10 (°2008)

Trainers:

  • U10A – Niv. 3: Gerry Hoeylaerts
  • U10B – Niv. 1: Maxime Herion
  • U10C – Niv. 1 (°2009): Bart Coppens & Davide Maiello

Afgevaardigden:

  • U10A: Michel Ockerman
  • U10B: VACANT
  • U10C: Steve Heris

Trainingen:

  • U10A: Maandag en woensdag van 18.00 tot 19.00 uur (1ste training 16/08/2017)
  • U10B: Woensdag en vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur (1ste training 18/08/2017)
  • U10C: woensdag en vrijdag van 17.00 tot 18.30 uur (1ste training  23/08/2017)

Thuiswedstrijden:

  • U10A: zaterdag om 13.00 uur op KUNST AB
  • U10B: zaterdag om 10.00 uur op GRAS AB
  • U10C: zaterdag om 14.30 uur KUNST CD

Afdelingen:

  • U10A: U10 Regionaal (10C1)
  • U10B: U10 Regionaal (10Q1)
  • U10C: U10 Regionaal (10S1)

Kalenders (onder voorbehoud):

U10A:

9-9-2017 09:30 KVC.Sterrebeek B ERC.Hoeilaart A
16-9-2017 13:00 ERC.Hoeilaart A KV.Tervuren-Duisburg B
23-9-2017 11:00 FC.Moorsel A ERC.Hoeilaart A
30-9-2017 13:00 ERC.Hoeilaart A FC.Kortenberg Meerbeek Utd A
7-10-2017 12:15 KV.Woluwe-Zaventem B ERC.Hoeilaart A
14-10-2017 11:00 K.Eur.90 Kraainem A ERC.Hoeilaart A
21-10-2017 13:00 ERC.Hoeilaart A Tempo Overijse B
28-10-2017 13:00 ERC.Hoeilaart A KVC.Sterrebeek B
4-11-2017 11:15 KV.Tervuren-Duisburg B ERC.Hoeilaart A
11-11-2017 13:00 ERC.Hoeilaart A FC.Moorsel A
18-11-2017 09:30 FC.Kortenberg Meerbeek Utd A ERC.Hoeilaart A
25-11-2017 13:00 ERC.Hoeilaart A KV.Woluwe-Zaventem B
2-12-2017 13:00 ERC.Hoeilaart A K.Eur.90 Kraainem A
9-12-2017 09:30 Tempo Overijse B ERC.Hoeilaart A

 

U10B:

9-9-2017 14:45 KFC.Av.Lembeek B ERC.Hoeilaart B
16-9-2017 10:00 ERC.Hoeilaart B SK.Vlezenbeek
23-9-2017 12:00 KFC.Rhodienne-De Hoek C ERC.Hoeilaart B
7-10-2017 11:00 KHO.Huizingen B ERC.Hoeilaart B
14-10-2017 09:30 FC.Dworp ERC.Hoeilaart B
21-10-2017 10:00 ERC.Hoeilaart B K.Brucom Sp.
28-10-2017 10:00 ERC.Hoeilaart B KFC.Av.Lembeek B
4-11-2017 09:30 SK.Vlezenbeek ERC.Hoeilaart B
11-11-2017 10:00 ERC.Hoeilaart B KFC.Rhodienne-De Hoek C
25-11-2017 10:00 ERC.Hoeilaart B KHO.Huizingen B
2-12-2017 10:00 ERC.Hoeilaart B FC.Dworp
9-12-2017 09:30 K.Brucom Sp. ERC.Hoeilaart B

 

U10C:

9/09/2017 14:30 ERC.HOEILAART C NIV.1 VC.BERTEM-LEEFDAAL B NIV.1
16/09/2017 11:15 FC.KORTENBERG MEERBEEK UTD C NIV.1 ERC.HOEILAART C NIV.1
23/09/2017 14:30 ERC.HOEILAART C NIV.1 OHR.HULDENBERG NIV.1
30/09/2017 9:30 K.STEENOKKERZEEL VO. A NIV.1 ERC.HOEILAART C NIV.1
7/10/2017 14:30 ERC.HOEILAART C NIV.1 U.LOVENJOEL B NIV.1
14/10/2017 14:30 ERC.HOEILAART C NIV.1 FC.MOORSEL B
21/10/2017 10:00 KFC.WEZEMBEEK NIV.1 ERC.HOEILAART C NIV.1
28/10/2017 9:30 VC.BERTEM-LEEFDAAL B NIV.1 ERC.HOEILAART C NIV.1
4/11/2017 14:30 ERC.HOEILAART C NIV.1 FC.KORTENBERG MEERBEEK UTD C NIV.1
11/11/2017 9:30 OHR.HULDENBERG NIV.1 ERC.HOEILAART C NIV.1
18/11/2017 14:30 ERC.HOEILAART C NIV.1 K.STEENOKKERZEEL VO. A NIV.1
25/11/2017 10:30 U.LOVENJOEL B NIV.1 ERC.HOEILAART C NIV.1
2/12/2017 12:30 FC.MOORSEL B ERC.HOEILAART C NIV.1
9/12/2017 14:30 ERC.HOEILAART C NIV.1 KFC.WEZEMBEEK NIV.1