U15 (°2003-2004)

Trainers:

  • U15A (2003/2004) – Niv. 3: Dirk Pauwels
  • U15B (2003/2004) – Niv. 1: Bjarne Vandervoort
  • U15C (2003/2004)- – Niv. 1: Bilal Chaabi

Afgevaardigden:

  • A: Dimitri Vernaillen en Christophe Stordeur
  • B: Vanessa Lambrechts
  • C: VACANT

Trainingen:

  • U15A: Maandag van 18.30 tot 20.00 en woensdag van 18.15 tot 19.45 (1ste training 16/08/2017)
  • U15B: Dinsdag en donderdag van 18.15 tot 19.45 uur (1ste training 31/08/2017)
  • U15C:  Dinsdag en donderdag van 18.00 tot 19.15 uur

Thuiswedstrijden:

  • U15A: zaterdag om 9.30 uur op veld KUNST
  • U15B: zaterdag om 9.30 uur op veld KUNST
  • U15C: zondag om 11.15 uur op veld KUNST

Afdelingen:

  • U15A: U15 Regionaal (15N1)
  • U15B: U15 Regionaal (15K1)
  • U15C: U15 Regionaal (15H1)

Kalenders (onder voorbehoud)

U15A:

9-9-2017 09:30 ERC.Hoeilaart A Oud-Heverlee Leuven D
16-9-2017 13:00 KFC.Herent B ERC.Hoeilaart A
23-9-2017 09:30 ERC.Hoeilaart A K.Ol.Wijgmaal B
30-9-2017 11:15 FC.Kortenberg Meerbeek Utd A ERC.Hoeilaart A
7-10-2017 09:30 ERC.Hoeilaart A KV.Woluwe-Zaventem B
14-10-2017 09:30 ERC.Hoeilaart A Tempo Overijse B
22-10-2017 09:30 KFC.Eppegem C ERC.Hoeilaart A
28-10-2017 13:00 Oud-Heverlee Leuven D ERC.Hoeilaart A
4-11-2017 09:30 ERC.Hoeilaart A KFC.Herent B
11-11-2017 16:30 K.Ol.Wijgmaal B ERC.Hoeilaart A
18-11-2017 09:30 ERC.Hoeilaart A FC.Kortenberg Meerbeek Utd A
25-11-2017 12:15 KV.Woluwe-Zaventem B ERC.Hoeilaart A
2-12-2017 15:00 Tempo Overijse B ERC.Hoeilaart A
9-12-2017 09:30 ERC.Hoeilaart A KFC.Eppegem C

 

U15B:

10-9-2017 09:30 KFC.Haren ERC.Hoeilaart B
16-9-2017 09:30 ERC.Hoeilaart B Ritterklub Jette B
23-9-2017 15:30 VC.Bertem-Leefdaal C ERC.Hoeilaart B
30-9-2017 09:30 ERC.Hoeilaart B KFC.Wezembeek C
8-10-2017 11:15 KV.Tervuren-Duisburg B ERC.Hoeilaart B
15-10-2017 11:15 OHR.Huldenberg R ERC.Hoeilaart B
21-10-2017 09:30 ERC.Hoeilaart B KCS.Machelen B
28-10-2017 09:30 ERC.Hoeilaart B KFC.Haren
4-11-2017 09:30 Ritterklub Jette B ERC.Hoeilaart B
11-11-2017 09:30 ERC.Hoeilaart B VC.Bertem-Leefdaal C
19-11-2017 09:30 KFC.Wezembeek C ERC.Hoeilaart B
25-11-2017 09:30 ERC.Hoeilaart B KV.Tervuren-Duisburg B
2-12-2017 09:30 ERC.Hoeilaart B OHR.Huldenberg R
10-12-2017 09:30 KCS.Machelen B ERC.Hoeilaart B

 

U15C:

10-9-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C FC.Moorsel
16-9-2017 15:00 VC.Bertem-Leefdaal B ERC.Hoeilaart C
24-9-2017 11:15 K.Eur.90 Kraainem A ERC.Hoeilaart C
1-10-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C K.St.Haasrode B
8-10-2017 11:15 KFC.Wezembeek A ERC.Hoeilaart C
15-10-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C FC.Kortenberg Meerbeek Utd C
21-10-2017 15:00 KV.Tervuren-Duisburg C ERC.Hoeilaart C
28-10-2017 14:15 FC.Moorsel ERC.Hoeilaart C
5-11-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C VC.Bertem-Leefdaal B
12-11-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C K.Eur.90 Kraainem A
19-11-2017 11:15 K.St.Haasrode B ERC.Hoeilaart C
26-11-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C KFC.Wezembeek A
2-12-2017 13:00 FC.Kortenberg Meerbeek Utd C ERC.Hoeilaart C
10-12-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C KV.Tervuren-Duisburg C