U13 (°2005)

Trainer:

  • U13A – Niv. 3: Soufian Oulanti
  • U13B – Niv. 1: Pol Pieters
  • U13C (°2006) – Niv. 1: Bruno Smedts

Afgevaardigde:

  • U13A: Bart Vanden Wouwer
  • U13B: Luk Van dycke
  • U13C: Barbara Prevost


Trainingen
:

  • U13A: woensdag en vrijdag van 18.00 tot 19.30 uur (1ste training op 23/08/2017)
  • U13B: dinsdag en donderdag van 17.30 tot 18.45 uur (1ste training 22/08/2017)
  • U13C: maandag en woensdag van 18.00 tot 19.30 uur (1ste training op 21/08/2017)

Thuiswedstrijden:

  • U13A: zaterdag om 14.30 uur op KUNST AB
  • U13B: zaterdag om 11.15 uur op KUNST AB
  • U13C: zaterdag om 11.15 uur op KUNST CD

Afdelingen:

  • U13A: U13 Regionaal (13C1)
  • U13B: U13 Regionaal (13L1)
  • U13C: U13 Regionaal (13N1)

Kalenders (onder voorbehoud):

U13A:

9-9-2017 14:30 ERC.Hoeilaart A FC.Perk A
16-9-2017 13:00 OHR.Huldenberg A ERC.Hoeilaart A
23-9-2017 14:30 ERC.Hoeilaart A SC.Vilvoorde
30-9-2017 09:30 FC.Kortenberg Meerbeek Utd A ERC.Hoeilaart A
7-10-2017 14:30 ERC.Hoeilaart A KVC.Sterrebeek A
14-10-2017 14:30 ERC.Hoeilaart A Tempo Overijse C
21-10-2017 11:15 Oud-Heverlee Leuven C ERC.Hoeilaart A
28-10-2017 10:00 FC.Perk A ERC.Hoeilaart A
4-11-2017 14:30 ERC.Hoeilaart A OHR.Huldenberg A
12-11-2017 09:30 SC.Vilvoorde ERC.Hoeilaart A
18-11-2017 14:30 ERC.Hoeilaart A FC.Kortenberg Meerbeek Utd A
25-11-2017 12:30 KVC.Sterrebeek A ERC.Hoeilaart A
3-12-2017 11:15 Tempo Overijse C ERC.Hoeilaart A
9-12-2017 14:30 ERC.Hoeilaart A Oud-Heverlee Leuven C

 

U13B:

9/09/2017 11:15 ERC.HOEILAART B NIV.1 SK.PEPINGEN-HALLE D NIV.2
16/09/2017 11:30 KVC.ITNA ITTERBEEK NIV.1 ERC.HOEILAART B NIV.1
7/10/2017 11:15 ERC.HOEILAART B NIV.1 KHO.HUIZINGEN B NIV.1
14/10/2017 11:15 ERC.HOEILAART B NIV.1 FC.DWORP NIV.1
21/10/2017 11:00 K.BRUCOM SP. NIV.1 ERC.HOEILAART B NIV.1
28/10/2017 11:00 SK.PEPINGEN-HALLE D NIV.2 ERC.HOEILAART B NIV.1
4/11/2017 11:15 ERC.HOEILAART B NIV.1 KVC.ITNA ITTERBEEK NIV.1
25/11/2017 12:30 KHO.HUIZINGEN B NIV.1 ERC.HOEILAART B NIV.1
2/12/2017 9:30 FC.DWORP NIV.1 ERC.HOEILAART B NIV.1
9/12/2017 11:15 ERC.HOEILAART B NIV.1 K.BRUCOM SP. NIV.1

U13C:

9-9-2017 09:30 OHR.Huldenberg B ERC.Hoeilaart C
16-9-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C FC.Kortenberg Meerbeek Utd B
23-9-2017 09:30 K.Diegem Sport C ERC.Hoeilaart C
30-9-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C KFC.Peutie
7-10-2017 10:00 KFC.Wezembeek ERC.Hoeilaart C
14-10-2017 11:15 KCS.Machelen B ERC.Hoeilaart C
21-10-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C KFC.Haren B
28-10-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C OHR.Huldenberg B
4-11-2017 11:15 FC.Kortenberg Meerbeek Utd B ERC.Hoeilaart C
11-11-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C K.Diegem Sport C
18-11-2017 13:30 KFC.Peutie ERC.Hoeilaart C
25-11-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C KFC.Wezembeek
2-12-2017 11:15 ERC.Hoeilaart C KCS.Machelen B
9-12-2017 09:30 KFC.Haren B ERC.Hoeilaart C