Tornooi 2018

5Laatste update: 17/04/2108 11u45

Tijdens het weekend van 4-5-6 mei 2018 organiseren wij ons jaarlijks jeugdtornooi en dit voor niet minder dan 9 leeftijdscategorieën gaande van U6 tot en met U15. Elke ploeg is maximaal een halve dag aanwezig en dit volgens de onderstaande planning:

  • Vrijdag 4 mei ‘s avonds:

    • U15 (11 tegen 11):

U15 – 1 x 20′ – 11 tegen 11

Terrein KUNST

Terrein GRAS

18:00 ERC Hoeilaart A FC Saint-Michel ERC Hoeilaart B RU Auderghem
18:25 KHVC Linkebeek Un. Lasne-Ohain FC Saint-Michel KFC Strombeek
18:50 RU Auderghem KV Tervuren-D. ERC Hoeilaart A KFC Strombeek
19:15 KV Tervuren-D. ERC Hoeilaart B Un. Lasne-Ohain V. Beersel-Dr.
19:40 V. Beersel-Dr. KHVC Linkebeek
20:10 2A 2B 3A 3B
20:35 1A 1B 3A 3C
21:00 1A 1C 2A 2C
21:25 2B 2C 3B 3C
21:50 1B 1C

 

  • Zaterdag 5 mei

    • voormiddag:

      • U10:

 

U10 – 1×20′ – 8 tegen 8
terrein KUNST AB terrein GRAS AB
9:00 ERC Hoeilaart A RU Auderghem B Jong Hoegaarden OHR Huldenberg
9:30 ERC Hoeilaart B Bon Air Sp. RU Auderghem A KV Tervuren-D.
10:00 RU Auderghem B Jong Hoegaarden OHR Huldenberg ERC Hoeilaart A
10:30 Bon Air Sp. RU Auderghem A KV Tervuren-D. ERC Hoeilaart B
11:00 ERC Hoeilaart A Jong Hoegaarden RU Auderghem B OHR Huldenberg
11:30 ERC Hoeilaart B RU Auderghem A Bon Air Sp. KV Tervuren-D.
12:00 2de A 2de B 4de A 4de B
12:30 1e A 1e B 3de A 3de B

 

  • U11:

U11 – 1×20′ – 8 tegen 8

terrein KUNST CD

terrein GRAS CD

9:00

ERC Hoeilaart A

KV Tervuren-D. Ol. Wijgmaal

RU Auderghem

9:30

ERC Hoeilaart B

K. Diegem Sp. FC Saint-Josse

AFCCM Braine

10:00

KV Tervuren-D.

Ol. Wijgmaal RU Auderghem

ERC Hoeilaart A

10:30

K. Diegem Sp.

FC Saint-Josse AFCCM Braine

ERC Hoeilaart B

11:00

ERC Hoeilaart A

Ol. Wijgmaal KV Tervuren-D.

RU Auderghem

11:30

ERC Hoeilaart B

FC Saint-Josse K. Diegem Sp.

AFCCM Braine

12:00

2de A

2de B 4de A

4de B

12:30

1e A

1e B 3de A

3de B

 

    • namiddag:

      • U8:

U8 – 1×20′ – 5 tegen 5

terrein KUNST A

terrein KUNST B

Terrein KUNST D

13:15

ERC Hoeilaart A

KFC Meise ERC Hoeilaart B

RAS Jodoigne

13:45

KV Tervuren-D.

St. Haasrode KFC Meise

KFC Sp. Haren

14:15

RAS Jodoigne

OHR Huldenberg ERC Hoeilaart A

KFC Sp. Haren

14:45

OHR Huldenberg

ERC Hoeilaart B St. Haasrode

Un. Lasne Ohain

15:15

Un. Lasne Ohain

KV Tervuren-D.

15:45

3A

3B 2A

2B

16:15

1A

1B 3A

3C

16:45

2A

2C 1A

1C

17:15

3B

3C 2B 2C 1B

1C

 

  • U9:

U9 – 1×20′ – 5 tegen 5

terrein KUNST C

terrein KUNST D

13:15

ERC Hoeilaart A

ERC Hoeilaart B KFC Sp. Haren

Auderghem B

13:45

ERC Hoeilaart C

KV Tervuren-D. T. Overijse

Auderghem A

14:15

ERC Hoeilaart B

KFC Sp. Haren Auderghem B

ERC Hoeilaart A

14:45

KV Tervuren-D.

T. Overijse Auderghem A

ERC Hoeilaart C

15:15

ERC Hoeilaart A

KFC Sp. Haren ERC Hoeilaart B

Auderghem B

15:45

ERC Hoeilaart C

T. Overijse KV Tervuren-D.

Auderghem A

16:15

3de A

3de B 4de A

4de B

16:45

1e A

1e B 2de A

2de B

 

  • Zondag 6 mei

    • voormiddag:

      • U12:

 

U12 – 1×20′ – 8 tegen 8

terrein KUNST CD

terrein GRAS CD

9:00

ERC Hoeilaart A

KV Tervuren-D. ERC Hoeilaart C

BOKA United

9:30

ERC Hoeilaart B

KFC Perk RU Auderghem

FC Asse-Zellik

10:00

KV Tervuren-D.

ERC Hoeilaart C BOKA United

ERC Hoeilaart A

10:30

KFC Perk

RU Auderghem FC Asse-Zellik

ERC Hoeilaart B

11:00

ERC Hoeilaart A

ERC Hoeilaart C KV Tervuren-D.

BOKA United

11:30

ERC Hoeilaart B

RU Auderghem KFC Perk

FC Asse-Zellik

12:00

2de A

2de B 4de A

4de B

12:30

1e A

1e B 3de A

3de B

 

  • U13:

U13 – 1×20′ – 8 tegen 8

terrein KUNST AB

terrein GRAS AB

9:00

ERC Hoeilaart A

KVK Tienen ROFC Stockel

RRC Boitsfort B

9:30

ERC Hoeilaart B

KV Tervuren-D. RRC Boitsfort A

Z. Hombeek

10:00

KVK Tienen

ROFC Stockel RRC Boitsfort B

ERC Hoeilaart A

10:30

KV Tervuren-D.

RRC Boitsfort A Z. Hombeek

ERC Hoeilaart B

11:00

ERC Hoeilaart A

ROFC Stockel KVK Tienen

RRC Boitsfort B

11:30

ERC Hoeilaart B

RRC Boitsfort A KV Tervuren-D.

Z. Hombeek

12:00

2de A

2de B 4de A

4de B

12:30

1e A

1e B 3de A

3de B

 

    • namiddag:

      • U6 (5 tegen 5):

U6 – 1×15′ – 5 tegen 5

terrein KUNST A

terrein KUNST B

13:15

ERC Hoeilaart

FC Saint-Michel Un. Lasne Ohain

KV Tervuren-D.

13:45

Bon Air Sp.

Un. Lasne Ohain FC Saint-Michel

KV Tervuren-D.

14:15

ERC Hoeilaart

Bon Air Sp.

14:45

KV Tervuren-D.

ERC Hoeilaart Un. Lasne Ohain

KV Tervuren-D.

15:15

Bon Air Sp.

FC Saint-Michel

15:45

KV Tervuren-D.

Bon Air Sp. ERC Hoeilaart

Un. Lasne Ohain

 

 

  • U7:

U7 – 1×15′ – 5 tegen 5

terrein KUNST C

terrein KUNST D

terrein KUNST A

13:15

ERC Hoeilaart A

KV Kester-Gooik ERC Hoeilaart B

FC Asse-Zellik

13:45

V. Beersel-Dr.

KM United KV Kester-Gooik

RAS Jodoigne

14:15 FC Asse-Zellik FC Saint-Michel ERC Hoeilaart A RAS Jodoigne
14:45

FC Saint-Michel

ERC Hoeilaart B KM United

KV Tervuren-D.

15:15

KV Tervuren-D.

V. Beersel-Dr.

15:45

3A

3B 2A

2B

16:15

1A

1B 3A

3C

16:45

2A

2C 1A

1C

17:15

3B

3C 2B 2C 1B

1C

 

Download hier uw inschrijvingsformulier